Abb Relais 16a 230vac 1no+1nc - 2TAZ311000R2013
Artikelnummer: 20772810 | Fabrikantnummer: 2TAZ311000R2013 | EAN: 7612270940110
Omschrijving
Installatie relais E297 1m+1v, 16A, 230vac/ 110dc
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2TAZ311000R2013. Het EAN nummer is 7612270940110. Het interne artikelnummer is 20772810.
| Klasse |
Installatierelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Inbouwdiepte | 62 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Functie | Mechanisch |
| Voedingsspanning | 250 - 250 V |
| Frequentie stuurspanning 2 | 0 - 50 Hz |
| Frequentie stuurspanning 1 | 0 - 50 Hz |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product