Abb Relaisvoet voor 2 C/O CR-M relais - 1SVR405651R1100
Artikelnummer: 12613249 | Fabrikantnummer: 1SVR405651R1100 | EAN: 4013614373756
Omschrijving
Abb CR-M relaisvoet, (bxdxh) 27x75x61mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, DIN-rail 35mm, T.b.v. relais serie 2 c/o CR-M relais, 8 pins, functionaliteitsuitbreiding mogelij
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR405651R1100. Het EAN nummer is 4013614373756. Het interne artikelnummer is 12613249.
Aanvullende informatie
CR serie
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Interface relais / CR-M
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 75 mm |
| Breedte | 27 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 61 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Ja |
| Aantal pins | 8 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product