Abb RSW84P2 zijwanden L/R RSW84P2 - 2CPX045821R9999
Artikelnummer: 12621292 | Fabrikantnummer: 2CPX045821R9999 | EAN: 4011617458210
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX045821R9999. Het EAN nummer is 4011617458210. Het interne artikelnummer is 12621292.
| Klasse |
Zijwand/achterwand voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
TriLine-R
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 425 mm |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Met kabelinvoer | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Gelakt |
| Aantal hoogte-eenheden | 8 |
| Met slot | Nee |
| Hoogte | 1900 mm |
| Geschikt als zijwand | Ja |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 425 mm |
| Geschikt als achterwand | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |