ABB SMISSLINE KIT MBC MBC304HS - 2CPX042160R9999
Artikelnummer: 20362806 | Fabrikantnummer: 2CPX042160R9999 | EAN: 4011617421603
Omschrijving
Abb CombiLine-M MBC inbouwunit leeg, (hxbxd) 600x750x212mm, 4 DIN-rails, 128 delingseenheden per DIN-r, soort afdekking met uitsparing, met afdekking, toepassing smissline
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX042160R9999. Het EAN nummer is 4011617421603. Het interne artikelnummer is 20362806.
| Klasse |
Inbouwunit leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
CombiLine N
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 600 mm |
| Breedte | 750 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Diepte | 215 mm |
| Aantal DIN-rails | 4 |
| Met N-PE-klemmen | Nee |
| Soort afdekking | Met uitsparing |
| Met afdekking | Ja |
| Aantal module-eenheden per DIN-rail | 32 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product