Abb Sokkel 100MM. TBV TW ral9005 - 2CPX010666R9999
Artikelnummer: 20202536 | Fabrikantnummer: 2CPX010666R9999 | EAN: 4011617106661
Omschrijving
Sokkel 100mm. tbv TW, RAL9005
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010666R9999. Het EAN nummer is 4011617106661. Het interne artikelnummer is 20202536.
Aanvullende informatie
TwinLine
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Zwart |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Breedte | 800 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 800 mm |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 350 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Nee |
| Diepte | 328.5 mm |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Max. belastbaarheid | 242.1 kg |
| Model | Sokkel compleet |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product