Abb Stroom bewakingsrelais CM-SFS.22 2C/O B1,2,3-C=0,3-15a RMS a1-a2=24- - 1SVR730760R0500
Artikelnummer: 10930084 | Fabrikantnummer: 1SVR730760R0500 | EAN: 4016779852142
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR730760R0500. Het EAN nummer is 4016779852142. Het interne artikelnummer is 10930084.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Monitoring relais / CM-M / CM-P / C
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0 s |
| Hoogte | 78 mm |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Ja |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Type stroom | AC/DC |
| Diepte | 103 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Ja |
| Functie gelijkstroomhysterese | Ja |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 30 s |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Stroommeetbereik | 0.3 - 15 A |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 30 s |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 240 V |
| Externe stroomvoorziening vereist | Ja |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | 0.3 - 15 A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 0.3 - 15 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 10930084
Fabrikantnummer: 1SVR730760R0500