Abb Stroomtransformator 800/5 A klasse 0.5 10va - 2CSG521180R1101
Artikelnummer: 20914835 | Fabrikantnummer: 2CSG521180R1101 | EAN: 8012542607007
Omschrijving
Abb CT stroommeettransformator, nauwkeurigheidsklasse 0.5, hoogte opening 80mm, breedte opening 30mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSG521180R1101. Het EAN nummer is 8012542607007. Het interne artikelnummer is 20914835.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geijkt | Ja |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 10 VA |
| Openingsdiameter | 30 mm |
| Primaire meetstroomsterkte In | 800 A |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Wikkelstroomomvormer |
| Hoogte opening | 34.6 - 34.6 mm |
| Breedte opening | 82.5 - 82.5 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Abb Stroomtransformator 800/5 A klasse 0.5 10va
Artikelnummer: 20914835
Fabrikantnummer: 2CSG521180R1101