ABB AANSLKLM BLOK 10MM OS100 - 1SCA022024R4340
Artikelnummer: 21486986 | Fabrikantnummer: 1SCA022024R4340 | EAN: 6417019046297
Omschrijving
Abb SwitchLine OZXA aansluitklem voor hoofdkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022024R4340. Het EAN nummer is 6417019046297. Het interne artikelnummer is 21486986.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
SwitchLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 20 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Hoogte | 15 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Diepte | 20 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product