ABB AANSLKLM OZXC4 2X70-185MM2 - 1SCA022168R8270
Artikelnummer: 21486995 | Fabrikantnummer: 1SCA022168R8270 | EAN: 6417019140896
Omschrijving
Abb SwitchLine OZXC aansluitklem voor hoofdkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022168R8270. Het EAN nummer is 6417019140896. Het interne artikelnummer is 21486995.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
SwitchLine
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Diepte | 84 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Hoogte | 102 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Breedte | 69 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product