ABB AANSLKLM OZXC5 120-300MM2 - 1SCA022168R8430
Artikelnummer: 21486996 | Fabrikantnummer: 1SCA022168R8430 | EAN: 6417019140902
Omschrijving
Abb SwitchLine OZXC aansluitklem voor hoofdkabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022168R8430. Het EAN nummer is 6417019140902. Het interne artikelnummer is 21486996.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
SwitchLine
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 78 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Hoogte | 96 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Nee |
| Diepte | 105 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product