ABB LSTSCHEID 1SCA108605R1001 - 1SCA108605R1001
Artikelnummer: 22676918 | Fabrikantnummer: 1SCA108605R1001 | EAN: 6417019399478
Omschrijving
Abb SwitchLine OT lastscheider, breedte 205mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., uitvoering als hoofdschakelaar, vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 250A, 4 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65, bedieningselement zwart, geschikt voor verdelerinbouw,
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA108605R1001. Het EAN nummer is 6417019399478. Het interne artikelnummer is 22676918.
Aanvullende informatie
250, 4-polige handbediende werkschakelaar werkend volgens het closed transition-principe (maak-voor-breek) zonder UIT-stand. Tussen stand I en II is er een stand I+II waarin beide schakelaars gelijktijdig gesloten zijn. De overlapperiode waarin beide conta
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Transfer Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 205 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Hoogte | 150 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Diepte | 160 mm |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 250 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 140 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 140 kW |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 8 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 250 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product