ABB LASTSCH 1SCA022848R1510 - 1SCA022848R1510
Artikelnummer: 22718078 | Fabrikantnummer: 1SCA022848R1510 | EAN: 6417019298696
Omschrijving
Abb SwitchLine OTM lastscheider, breedte 307mm, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb., vergrendelbaar, nom. continustroom Iu 160A, 4 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP20, bedieningselement zwart, geschikt voor verdelerinbouw, geschikt voor frontmontage 4-gats,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SCA022848R1510. Het EAN nummer is 6417019298696. Het interne artikelnummer is 22718078.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Transfer Switch
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Ja |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat insteektechniek |
| Hoogte | 150 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP20 |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Ja |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 1000 V |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 90 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 90 kW |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 160 A |
| Uitvoering van het bedieningselement | Lange draaigreep |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Diepte | 197 mm |
| Breedte | 307 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 8 kA |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 1000 - 1000 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 160 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product