ABB AARDLKBLK 2CSB203101R4250 - 2CSB203101R4250
Artikelnummer: 22608348 | Fabrikantnummer: 2CSB203101R4250 | EAN: 8012542797609
Omschrijving
Abb DDA aardlekblok
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CSB203101R4250. Het EAN nummer is 8012542797609. Het interne artikelnummer is 22608348.
| Klasse |
Aardlekblok
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Nom. stroom | 25 A |
| Type lekstroom | A |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Vertragingstijd, instelbaar | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Verliesvermogen | 3 W |
| Nom. foutstroom instelbaar | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 16 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 16 - 16 mm² |
| Nom. spanning | 110 - 254 V |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. foutstroom | 0.5 - 0.5 A |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product