ABB KAMRAIL 2CDL010101R3039 - 2CDL010101R3039
Artikelnummer: 22608282 | Fabrikantnummer: 2CDL010101R3039 | EAN: 4016779669573
Omschrijving
Abb Pro-M Compact kamrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDL010101R3039. Het EAN nummer is 4016779669573. Het interne artikelnummer is 22608282.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 665 mm |
| Aantal fasen | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Aantal polen | 39 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 39 |
| Breedte in module-eenheden | 60 |
| Doorsnede | 30 mm² |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 277 V |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product