Abb Tekstplaatje groen met I - 1SFA616906R9002
Artikelnummer: 20914248 | Fabrikantnummer: 1SFA616906R9002 | EAN: 7320500175323
Omschrijving
Abb lens drukknop/signaallamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA616906R9002. Het EAN nummer is 7320500175323. Het interne artikelnummer is 20914248.
| Klasse |
Lens drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen
Toon alle producten in deze serie |
| Met opschrift | Ja |
| Kleur lens | Groen |
| Inbouwdiameter | 22.5 mm |
| Uitvoeringsvorm lens | Rond |
| Bouwvorm | Vlak/plat |
| Breedte | 0.017 mm |
| Hoogte | 0.017 mm |
| Diameter | 0.017 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product