Abb Temperatuurbewakingsrelais-50...+50?C 1x2 C/O or 2x1 C/O 24vac/DC P - 1SVR730740R9100
Artikelnummer: 10930069 | Fabrikantnummer: 1SVR730740R9100 | EAN: 4016779852746
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR730740R9100. Het EAN nummer is 4016779852746. Het interne artikelnummer is 10930069.
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Monitoring relais / CM-T
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Hoogte | 78 mm |
| Diepte | 103 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Nee |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 24 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 24 V |
| Nom. (meet)schakelstroom | 4 A |
| Temperatuurmeetbereik | -50 - 50 °C |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 10930069
Fabrikantnummer: 1SVR730740R9100