Abb Textkapje met text: '=>' voor drukknoppen en signaal-lampen. - 1SFA616901R9005
Artikelnummer: 22367552 | Fabrikantnummer: 1SFA616901R9005 | EAN: 7320500175866
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA616901R9005. Het EAN nummer is 7320500175866. Het interne artikelnummer is 22367552.
| Klasse |
Lens drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen
Toon alle producten in deze serie |
| Met opschrift | Ja |
| Kleur lens | Wit |
| Inbouwdiameter | 22.5 mm |
| Uitvoeringsvorm lens | Rond |
| Bouwvorm | Vlak/plat |
| Breedte | 0.017 mm |
| Hoogte | 0.017 mm |
| Diameter | 0.017 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22367552
Fabrikantnummer: 1SFA616901R9005