ABB MOTOR BEV 1SVR740712R1300 - 1SVR740712R1300
Artikelnummer: 21131393 | Fabrikantnummer: 1SVR740712R1300 | EAN: 4013614496554
Omschrijving
Abb CM temp.-meetrelais (motorbeveiliging)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR740712R1300. Het EAN nummer is 4013614496554. Het interne artikelnummer is 21131393.
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais (motorbeveiliging)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Monitorings relais / CM-MS
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Breedte | 22.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 78 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal meetkringen | 2 |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Externe reset mogelijk | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product