Abb Trasformator prim: 600a sec: 5a - 1SVR450117R5400
Artikelnummer: 22368603 | Fabrikantnummer: 1SVR450117R5400 | EAN: 4013614376955
Omschrijving
Abb CM stroommeettransformator
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1SVR450117R5400. Het EAN nummer is 4013614376955. Het interne artikelnummer is 22368603.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Monitoring relais / CM-M / CM-P / C
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 600 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Openingsdiameter | 26 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 30.5 - 30.5 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Hoogte opening | 30.5 - 30.5 mm |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product