Abb Sokkel V.V. ventilatie 100MM ral7005, - 2CPX066802R9999
Artikelnummer: 22369779 | Fabrikantnummer: 2CPX066802R9999 | EAN: 4011617668022
Omschrijving
Abb TriLine-R sokkel voor kast/lessenaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX066802R9999. Het EAN nummer is 4011617668022. Het interne artikelnummer is 22369779.
| Klasse |
Sokkel voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
TPM
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte | 100 mm |
| Kleur | Grijs |
| Geschikt voor kabelrangering | Ja |
| Diepte | 625 mm |
| Breedte | 1106 mm |
| Geschikt voor bouwbreedte kast | 1114 mm |
| Geschikt voor bouwdiepte kast | 625 mm |
| Geschikt voor be-/ontluchting | Ja |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Model | Sokkel compleet |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product