Fimer String omvormer 1200W uno - 6AGC063458
Artikelnummer: 21012038 | Fabrikantnummer: 6AGC063458 | EAN: 8054529631216
Het productnummer van de fabrikant is 6AGC063458. Het EAN nummer is 8054529631216. Het interne artikelnummer is 21012038.
FIMER is de op vier na grootste leverancier van zonne-energie-omvormers ter wereld.
Gespecialiseerd in omvormers en mobiliteitssystemen, heeft FIMER wereldwijd meer dan 1100 werknemers en bieden ze een uitgebreid portfolio met zonnestroomoplossingen voor alle systemen. De deskundigheid van FIMER wordt versterkt door de gedurfde en flexibele aanpak, waarbij het bedrijf voortdurend investeert in R&D. FIMER is aanwezig in 26 landen, samen met lokale trainingscentra en productielocaties, en blijft dichtbij de klanten en de steeds evoluerende dynamiek van de energiesector.
Na de overname en integratie van ABB's omvormerdivisie in 2020 blijft FIMER voor de nieuw verworven portfolio met zonne-energie-omvormers het ABB-merk voeren.
| Klasse |
Lichtnetgekoppelde DC/AC omvormer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
-
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Ethernet | Nee |
| Diepte | 175 mm |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Breedte | 418 mm |
| Gewicht | 15 kg |
| Met transformator | Nee |
| Display | Standaard |
| Netbewaking | 1-fase |
| Aantal MPP trackers | 1 |
| Hoogte | 553 mm |
| Met datalogger | Ja |
| Geschikt voor noodstroom | Nee |
| Max. DC-primair vermogen | 1500 W |
| Euro-rendement | 92 % |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 0 kWh |
| MPP-spanning | 100 - 530 V |
| Categorieën |
Omvormers voor zonnepanelen
Zonne energie |
Newlec Werk schakelaar 25a 2 polig
Artikelnummer: 11809327
Fabrikantnummer: A532080
Artikelnummer: 21012038
Fabrikantnummer: 6AGC063458
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.