Abb Urenteller 12/48 VDC - 2CDE300010R1601
Artikelnummer: 11151673 | Fabrikantnummer: 2CDE300010R1601 | EAN: 4012233630202
Omschrijving
Urenteller 12/48 VDC
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDE300010R1601. Het EAN nummer is 4012233630202. Het interne artikelnummer is 11151673.
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 17.5 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Hoogte | 85 mm |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Aantal digits | 6 |
| Bedrijfsaanduiding | Ja |
| Resetfunctie | Geen |
| Type aandrijving | Kwarts |
| Telbereik | 99999 h |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 144 s |
| Ingangsspanning | 12 - 48 V |
| Model | Analoog |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product