ABB VanLien Alulux, Lightstar Dubbelzijdige Pictogramplaat voor ita armaturen, aanduiding voor vluch - 7TCA091350R1422
Artikelnummer: 26718156 | Fabrikantnummer: 7TCA091350R1422 | EAN: 8713812740775
Omschrijving
Dubbelzijdige pictogramplaat voor ITA armaturen, aanduiding voor vluch
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB VanLien
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091350R1422. Het EAN nummer is 8713812740775. Het interne artikelnummer is 26718156.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB VanLien
Toon alle producten van ABB VanLien |
| Serie |
Alulux, Lightstar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 315 mm |
| Herkenningsafstand | 25 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Rechtdoor/naar boven |
| Materiaaldikte | 8 mm |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
ABB VanLien
» Meer informatie over ABB VanLien
Huidige product
ABB VanLien Alulux, Lightstar Dubbelzijdige Pictogramplaat voor ita armaturen, aanduiding voor vluch
Artikelnummer: 26718156
Fabrikantnummer: 7TCA091350R1422