Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur rond voor montage vanaf 4 meter led ip42 - 7TCA091160R0542
Artikelnummer: 22371073 | Fabrikantnummer: 7TCA091160R0542 | EAN: 8713812769202
Omschrijving
Decentraal 2 watt montage vanaf 4 meter en hoger, rond alu continu inb
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB VanLien
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091160R0542. Het EAN nummer is 8713812769202. Het interne artikelnummer is 22371073.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB VanLien
Toon alle producten van ABB VanLien |
| Serie |
Evago
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Aluminium |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Breedte | 100 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Buitendiameter | 100 mm |
| Inbouwdiameter | 68 mm |
| Montagewijze | Inbouw |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Inbouwbreedte | 68 mm |
| Inbouwdiepte | 35 mm |
| Met afstandsschakelaaraansluiting | Nee |
| Accu-eigenschap | NiMH |
| Geschikt voor markeringstype | Overig |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 238 lm |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Nom. stroom | 15 - 15 mA |
| Kleurtemperatuur | 5600 - 5600 K |
| Geschikt voor standby-schakeling | Nee |
| Geschikt voor continu schakeling | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | - °C |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| RAL-nummer behuizing | |
| Inbouwhoogte | mm |
| Nom. bedrijfsduur | - h |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
ABB VanLien
» Meer informatie over ABB VanLien
Huidige product
Van Lien evago noodverlichtingsarmatuur rond voor montage vanaf 4 meter led ip42
Artikelnummer: 22371073
Fabrikantnummer: 7TCA091160R0542