ABB VanLien Optilux 1.1 dubbelzijdige pictogramplaat voor de serie optilux aanduiding voor - 7TCA091350R1392
Artikelnummer: 26707053 | Fabrikantnummer: 7TCA091350R1392 | EAN: 8713812028439
Omschrijving
1.1 Dubbelzijdige pictogramplaat voor de serie Optilux aanduiding voor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB VanLien
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 7TCA091350R1392. Het EAN nummer is 8713812028439. Het interne artikelnummer is 26707053.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB VanLien
Toon alle producten van ABB VanLien |
| Serie |
Optilux
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 175 mm |
| Lengte | 315 mm |
| Herkenningsafstand | 25 m |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Richting | Rechts |
| Materiaaldikte | 8 mm |
| Model | Acrylglas plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
ABB VanLien
» Meer informatie over ABB VanLien
Huidige product
ABB VanLien Optilux 1.1 dubbelzijdige pictogramplaat voor de serie optilux aanduiding voor
Artikelnummer: 26707053
Fabrikantnummer: 7TCA091350R1392