Abb Verhogingsring voor het gebruik van CHP bij gipsplaat to 25 MM dik - 1SPA007119F0400
Artikelnummer: 22676769 | Fabrikantnummer: 1SPA007119F0400 | EAN: 8712507451583
Het productnummer van de fabrikant is 1SPA007119F0400. Het EAN nummer is 8712507451583. Het interne artikelnummer is 22676769.
| Klasse |
Verhogingsrand centraaldoos/inbouwdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Hafobox
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Vorm | Rond |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Met deksel | Nee |
| Diameter | 76 mm |
| Uitbreidingsrand | Nee |
| Toepassing | Centraaldoos |
| Nivelleerhoogte | 15 mm |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
ABB Centraaldoos CHP60 voor holle plafonds, geschikt voor 12x 16/19/20 mm buis
Artikelnummer: 22676768
Fabrikantnummer: 1SPA007110F0650
Artikelnummer: 22676769
Fabrikantnummer: 1SPA007119F0400