ABB 2CDL210001R1057 - 2CDL210001R1057
Artikelnummer: 21042363 | Fabrikantnummer: 2CDL210001R1057 | EAN: 4016779629539
Omschrijving
Abb System pro M compact PS kamrail, lengte 1019mm, diameter 10mm², geïsoleerd, uitvoering elektrische aansluiting pen, 57 polen, delingsmaat 17.5mm, geschikt voor apparaten met nulgele, nom. continustroom Iu 63A, max. nom. bedrijfsspanning Ue 400V, geschikt voor aantal apparaten 57,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CDL210001R1057. Het EAN nummer is 4016779629539. Het interne artikelnummer is 21042363.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Kleur | Overig |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Delingsmaat | 17.5 mm |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 400 V |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Geschikt voor aantal apparaten | 57 |
| Lengte | 1019 mm |
| Aantal polen | 57 |
| Breedte in module-eenheden | 57 |
| Aantal fasen | 0 |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product