Abb Verzamelrail 250a 3 polig met 24 pinnen 2 eindkappen - 2CCS800900R0071
Artikelnummer: 22368704 | Fabrikantnummer: 2CCS800900R0071 | EAN: 7612271208288
Omschrijving
Abb S800 kamrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CCS800900R0071. Het EAN nummer is 7612271208288. Het interne artikelnummer is 22368704.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 654 mm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Nom. continustroom Iu | 250 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Aantal fasen | 3 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 25 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 25 kA |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Aantal polen | 24 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 8 |
| Doorsnede | 35 mm² |
| Delingsmaat | 26.5 mm |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
Huidige product
Abb Verzamelrail 250a 3 polig met 24 pinnen 2 eindkappen
Artikelnummer: 22368704
Fabrikantnummer: 2CCS800900R0071