Abb Verzamelrail 2F 6 mod. var.lengte - 2CDL220489R1606
Artikelnummer: 20320125 | Fabrikantnummer: 2CDL220489R1606 | EAN: 4016779644990
Het productnummer van de fabrikant is 2CDL220489R1606. Het EAN nummer is 4016779644990. Het interne artikelnummer is 20320125.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 6 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Aantal fasen | 2 |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 3 |
| Lengte | 99 mm |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Doorsnede | 16 mm² |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 480 V |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 10 kA |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 10 kA |
| Toegekende stootspanning | 9.5 kV |
| Delingsmaat | 44729 mm |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |