Abb Verzamelrail voor 4 MS116/MS132 ie=100a zonder hulpcontact - 1SAM201916R1104
Artikelnummer: 10582513 | Fabrikantnummer: 1SAM201916R1104 | EAN: 4013614400629
Het productnummer van de fabrikant is 1SAM201916R1104. Het EAN nummer is 4013614400629. Het interne artikelnummer is 10582513.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 180 mm |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Geschikt voor aantal apparaten | 4 |
| Aantal polen | 12 |
| Breedte in module-eenheden | 10 |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 14 mm |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 100 kA |
| Doorsnede | 16 mm² |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 100 kA |
| In te korten op maat | Nee |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |
Abb Motorbeveiligingsschakelaar range 0,16-0,25a
Artikelnummer: 10554670
Fabrikantnummer: 1SAM250000R1002
Artikelnummer: 10582513
Fabrikantnummer: 1SAM201916R1104