Abb Voedingsblok met afdekplaat L3 200a smissline - 2CCV672503R0001
Artikelnummer: 20500870 | Fabrikantnummer: 2CCV672503R0001 | EAN: 7612270505333
Omschrijving
Abb Smissline ZLS aansluitklem voor hoofdkabel, (hxbxd) 86x36x50mm, 1 pool, aansluitwijze schroeven, 1 aansluitingen > 25 mm², 1 aansluitingen totaal, klem, aanrakingsveilig, L3 geconfigureerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CCV672503R0001. Het EAN nummer is 7612270505333. Het interne artikelnummer is 20500870.
| Klasse |
Aansluitklem voor hoofdkabel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Smissline-S
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 50 mm |
| Aantal polen | 1 |
| Breedte | 36 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Aansluitwijze | Schroeven |
| Aanrakingsveilig | Ja |
| Montagewijze | Klemmen (snap) |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Voedingsblok met afdekplaat L3 200a smissline
Artikelnummer: 20500870
Fabrikantnummer: 2CCV672503R0001