Abb Wisselschakelaar 16a 2W - 2CCA703045R0001
Artikelnummer: 12464947 | Fabrikantnummer: 2CCA703045R0001 | EAN: 7612270938704
Omschrijving
Abb S200 lastschakelaar aan-/uitschakelaar, opbouw, 1 pool, nom. continustroom Iu 16A, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP20, 2 hulpcontacten als wisselc, geschikt voor vloerbevestiging, geschikt voor verdelerinbouw, geschikt voor tussenbouw, uitvoering van het bedieningselemen tuimelaar,
Het productnummer van de fabrikant is 2CCA703045R0001. Het EAN nummer is 7612270938704. Het interne artikelnummer is 12464947.
Aanvullende informatie
System Pro M Compact
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
System pro M compact
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Inbouwdiepte | 68 mm |
| Schakelfunctie | Overig |
| Met signaallamp | Nee |
| Kleur kapje (kalotje) | Grijs |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Min. meetspanning | 250 V |
| Spanningstype | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product