Abb Wit tekstkapje met tekst 'on' voor signaallampen - 1SFA616903R1020
Artikelnummer: 22367554 | Fabrikantnummer: 1SFA616903R1020 | EAN: 7320500176870
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA616903R1020. Het EAN nummer is 7320500176870. Het interne artikelnummer is 22367554.
| Klasse |
Lens drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen
Toon alle producten in deze serie |
| Met opschrift | Ja |
| Kleur lens | Wit |
| Inbouwdiameter | 22.5 mm |
| Uitvoeringsvorm lens | Rond |
| Bouwvorm | Hoog |
| Breedte | 0.017 mm |
| Hoogte | 0.017 mm |
| Diameter | 0.017 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22367554
Fabrikantnummer: 1SFA616903R1020