Abb Twinline deur kast/lessenaar beschermdeur H813MM B563MM D40MM staal grijs - 2CPX010861R9999
Artikelnummer: 22369584 | Fabrikantnummer: 2CPX010861R9999 | EAN: 4011617108610
Omschrijving
Zichtdeur, RAL7035.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ABB
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 2CPX010861R9999. Het EAN nummer is 4011617108610. Het interne artikelnummer is 22369584.
| Klasse |
Deur/bedieningstableau voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
TwinLine
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Diepte | 40 mm |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Breedte | 563 mm |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering als deur voor vergrendeling scheidingsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als zichtdeur | Ja |
| Uitvoering | Beschermdeur |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Hoogte | 813 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Abb Twinline deur kast/lessenaar beschermdeur H813MM B563MM D40MM staal grijs
Artikelnummer: 22369584
Fabrikantnummer: 2CPX010861R9999