Abb Zwart tekstkapje met tekst 'i' voor verlichte drukknoppen en signaalla - 1SFA616908R9002
Artikelnummer: 22367560 | Fabrikantnummer: 1SFA616908R9002 | EAN: 7320500181188
Het productnummer van de fabrikant is 1SFA616908R9002. Het EAN nummer is 7320500181188. Het interne artikelnummer is 22367560.
| Klasse |
Lens drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB
Toon alle producten van ABB |
| Serie |
Drukknoppen
Toon alle producten in deze serie |
| Met opschrift | Ja |
| Inbouwdiameter | 22.5 mm |
| Uitvoeringsvorm lens | Rond |
| Kleur lens | Zwart |
| Bouwvorm | Vlak/plat |
| Breedte | 0.017 mm |
| Hoogte | 0.017 mm |
| Diameter | 0.017 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 22367560
Fabrikantnummer: 1SFA616908R9002