Jumiko Pictoplaat TBV antares acrylaat onderplaat nooduit rechts - 410000007
Artikelnummer: 22421476 | Fabrikantnummer: 410000007 | EAN: 8719075980071
Het productnummer van de fabrikant is 410000007. Het EAN nummer is 8719075980071. Het interne artikelnummer is 22421476.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
JUMIKO
Toon alle producten van JUMIKO |
| Serie |
Antares
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 160 mm |
| Herkenningsafstand | 25 m |
| Materiaaldikte | 4 mm |
| Breedte | 327 mm |
| Uitvoering | Acrylglas plaat |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechts |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Artikelnummer: 22421476
Fabrikantnummer: 410000007
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.