ACT AANSL KBL 230 C13-C14 ZW - AK5030
Artikelnummer: 20985749 | Fabrikantnummer: AK5030 | EAN: 8716065113891
Omschrijving
Act aansluitleiding, lengte 1.8m, aansluiting 1 koudapparaatsteker, aansluiting 2 koudapparaatcontrasteker, mantelkleur zwart, mantelmateriaal polyvinylchloride (PVC), nom. geleiderdoorsnede 0.75mm², 3 aders, temperatuurbestendigheid 0 - 70°C, nom. spanning 250V, nom. stroom 10A
Het productnummer van de fabrikant is AK5030. Het EAN nummer is 8716065113891. Het interne artikelnummer is 20985749.
Aanvullende informatie
Netsnoer C13 - C14 zwart 1,8 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ACT
Specificaties
| Klasse |
Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ACT
Toon alle producten van ACT |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Aantal aders | 3 |
| Mantelkleur | Zwart |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. stroom | 10 A |
| Nom. geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Lengte | 1.8 m |
| Gespiraliseerde kabel | Nee |
| Connectorsysteem systeemgebonden | Nee |
| Met snoerschakelaar | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | 0 t/m 70 °C |
| Aansluiting 2 | Koudapparaatcontrasteker recht |
| Aansluiting 1 | Koudapparaatsteker |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Categorieën |
Stuurstroomkabel
Draad en kabel |
Huidige product