ACT Ab9013 09MM mini gend changer ad - AB9013
Artikelnummer: 21061040 | Fabrikantnummer: AB9013 | EAN: 8716065127157
Omschrijving
AB9013 09MM MINI GEND CHANGER AD
Het productnummer van de fabrikant is AB9013. Het EAN nummer is 8716065127157. Het interne artikelnummer is 21061040.
Aanvullende informatie
D-sub Adapter 9 polig male naar 9 polig male
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ACT
Specificaties
| Klasse |
Netwerkadapter passief
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ACT
Toon alle producten van ACT |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radiostandaard Bluetooth | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Met potentiaalscheiding | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Diepte | 71,5 mm |
| Hoogte | 119,8 mm |
| Breedte | 48,8 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 24 — 24 V |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product