Regiolux Wanne KLKF /1500 TZ - 21109500120
Artikelnummer: 22775093 | Fabrikantnummer: 21109500120 | EAN: 4020863356638
Het productnummer van de fabrikant is 21109500120. Het EAN nummer is 4020863356638. Het interne artikelnummer is 22775093.
| Klasse |
Lichttechnische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Regiolux
Toon alle producten van Regiolux |
| Reflector geperforeerd | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Raster geperforeerd | Nee |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte/diepte | 57 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Uitvoering van raster/reflector | Geen |
| Lengte | 1515 mm |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Toebehoren | Nee |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Afdekkap armatuur |
| Type afdekkap armatuur / lampglas kogel | Opaal |
| Stralingshoek | ° |
| Categorieën | Armaturen |