Air Spiralo® GELUIDDEMPER 630-1200 MM - CSRP063.120.10K
Artikelnummer: 22963993 | Fabrikantnummer: CSRP063.120.10K | EAN: 8715577079800
Omschrijving
Air Spiralo® KEN-LOK® geluiddemper rond luchtkanaal, nom. kanaaldiameter 630mm, binnenbuis sendzimir verzinkt staal, inwendige diameter 630mm, werkende lengte 1200mm, demping 63 Hz 3dB, isolatiedikte 100mm, demping 125 Hz 6dB, uitwendige diameter 800mm, aansluiting 1 steekeind,
Aanvullende informatie 630 CSRP L=1200 S=100 Geluiddemper mineraalwol vv KEN-LOK
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Air Spiralo® Specificaties
Klasse Geluiddemper rond luchtkanaal
Toon alle producten van deze klasse
Merk Air Spiralo®
Toon alle producten van Air Spiralo®
Serie Geluiddempers
Toon alle producten in deze serie
Flexibel Nee
Nom. kanaaldiameter 630 mm
Met voorgemonteerde afdichting Ja
Met geweven afschermdoek Ja
Demping 63 Hz 3 dB
Demping 250 Hz 14 dB
Werkende lengte 1200 mm
Met kern/kegel Nee
Materiaal buitenbuis Sendzimir verzinkt staal
Vrije doorlaat 100 %
Demping 125 Hz 6 dB
Materiaal binnenbuis Sendzimir verzinkt staal
Dampremmende laag Nee
Demping 8000 Hz 5 dB
Demping 500 Hz 22 dB
Demping 2000 Hz 12 dB
Isolatiedikte 100 mm
Demping 1000 Hz 17 dB
Demping 4000 Hz 11 dB
Max. mediumtemperatuur (continu) 85 °C