Air Spiralo® VERL INSTORT RKV2508.2208 - RKV2508.2208
Artikelnummer: 22748192 | Fabrikantnummer: RKV2508.2208 | EAN: 8715577119360
Omschrijving
Air Spiralo® verloop luchtkanaal, lengte 200mm, aansluiting 1 steekeind, aansluiting 2 steekeind, instortbaar in beton, inwendige oppervlaktebescherming verzinkt, buitenzijde zink, lengte aansluiting 1 50mm, lengte aansluiting 2 50mm, luchtdichtheidsklasse vlgs. EN 1751 C, kanaal staal,
Aanvullende informatie 250X80 RKV 220X80 Rechthoekig (instort) verloopstuk
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Air Spiralo® Specificaties
Klasse Verloop rond luchtkanaal
Toon alle producten van deze klasse
Merk Air Spiralo®
Toon alle producten van Air Spiralo®
Serie Hulpstukken voor rookgassen en luch
Toon alle producten in deze serie
Lengte 200 mm
Met voorgemonteerde afdichting Nee
Lengte aansluiting 2 50 mm
Lengte aansluiting 1 50 mm
Werkende lengte aansluiting 1 100 mm
Nom. kanaalhoogte aansluiting 1 80 mm
Nom. kanaalbreedte aansluiting 1 250 mm
Nom. kanaalbreedte aansluiting 2 250 mm
Nom. kanaalhoogte aansluiting 2 80 mm