Alfana Uniled Isosafe spot 7W 2700K 640LM ZWART - 904223
Artikelnummer: 22757551 | Fabrikantnummer: 904223 | EAN: 7021989042235
Het productnummer van de fabrikant is 904223. Het EAN nummer is 7021989042235. Het interne artikelnummer is 22757551.
Kleurtemperatuur
Geïntegreerde en efficiënte ledchip, dimbaar met faseafsnijdimmer. Vervaardigd van onder druk gegoten en gepoedercoat aluminium met 10 jaar corrosiegarantie of geborsteld staal (enkel voor gebruik binnenshuis), afscherming in glas.
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Alfana
Toon alle producten van Alfana |
| Serie |
UniLED IsoSafe Airtight
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Lamphouder | Geen |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Dimbaar | Ja |
| Slagvastheid | IK00 |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Geschikt voor inbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Hoogglans |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Kleurweergave-index | 90-100 |
| Breedte | 94 mm |
| Verstelbaarheid | Niet verstelbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Geschikt voor truss montage | Ja |
| Geschikt voor klemmontage | Ja |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Buitendiameter | 94 mm |
| Lengte | 37 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Hoogte/diepte | 37 mm |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 2700 - 2700 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 7 - 7 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Ja |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Lichtverdeler | Overig |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Max. systeemvermogen | 85 W |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 0 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 75 - 75 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 640 - 640 lm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Nom. stroom | - mA |
| Inbouwhoogte | - mm |
| Inbouwbreedte | - mm |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | - °C |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | % |
| Flikkerende waarde Pst LM | |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | |
| Inbouwdiameter | - mm |
| Lichtsterkte | - cd |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Totale harmonische vervorming (THD) | % |
| Inbouwlengte | - mm |
| Vermogensfactor | |
| Categorieën |
Inbouw
Armaturen |
Alfana Uniled Isosafe spot 7W 3000K 630LM grafiet
Artikelnummer: 22699100
Fabrikantnummer: 904324
Alfana Uniled Isosafe spot 7W 2700K 610LM WIT
Artikelnummer: 22757546
Fabrikantnummer: 904221
SG Lighting isosafe spot led 630LM 3000K 7W ip65 WIT
Artikelnummer: 22757547
Fabrikantnummer: 904321
Alfana Uniled Isosafe spot 7W 4000K 700LM ZWART
Artikelnummer: 22757550
Fabrikantnummer: 904423
Alfana Uniled Isosafe spot 7W 2700K 640LM ZWART
Artikelnummer: 22757551
Fabrikantnummer: 904223
Alfana Uniled Isosafe spot 7W 2700K 610LM grafiet
Artikelnummer: 22757553
Fabrikantnummer: 904224
SG Lighting uniled spot led 3000K 7W ip65 staal
Artikelnummer: 22757554
Fabrikantnummer: 904322
Alfana Uniled Isosafe spot 7W 4000K 700LM grafiet
Artikelnummer: 22757555
Fabrikantnummer: 904424
SG Lighting isosafe spot led 630LM 3000K 7W ip65 ZWART
Artikelnummer: 22757556
Fabrikantnummer: 904323
Alfana
Ons huismerk Alfana bevat een aantrekkelijk assortiment no-nonsens elektrotechnische producten die voldoen aan functionaliteit, kwaliteit en betaalbaarheid voor de professional of doe-het-zelver. Of je nu op zoek bent naar installatiekabels, verlichting, gereedschap of montagemateriaal, onze producten voldoen aan de hoogste standaarden en zijn een aantrekkelijke optie voor iedere elektrotechnische installatie.
» Meer informatie over Alfana