Alfen Laadstation eve double plus socket 2FC 22KW rfid SCN logo laadnet grijs - 8721521014568
Artikelnummer: 26684784 | Fabrikantnummer: 8721521014568
Specificaties
| Klasse |
Laadstations
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALFEN
Toon alle producten van ALFEN |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK10 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Met display | Ja |
| Diepte | 230 mm |
| Hoogte | 590 mm |
| Draagbaar | Nee |
| Breedte | 338 mm |
| Aantal laadunits | 2 |
| Met energiemeter | Ja |
| Nom. aansluitvermogen | 22 kW |
| Met beveiligingsschakelaar | Ja |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 2 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 2 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 2 |
| Ingangsspanning | 400 - 400 V |
| Lengte van de laadkabel | 4 m |
| NFC (Near Field Communication) | Ja |
| DC reststroomdetectie | Ja |
| In netwerk op te nemen via LAN | Ja |
| Met MID-compatibele energiemeter | Ja |
| Bediening en configuratie per app | Ja |
| UNSPSC Code | 39121300 |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Ja |
| Geschikt voor netwerken als master | Ja |
| Export van oplaadlogs | Ja |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Ja |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Ja |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Ja |
| Plug and charge (ISO 15118) | Ja |
| Verbinding via Wi-Fi | Ja |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) versie | 1.6 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Conform de kalibratiewet | Ja |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 32 A |
| 4G-netwerk standaard | Ja |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Categorieën |
Alfen
Laadpalen |
Huidige product
Alfen Laadstation eve double plus socket 2FC 22KW rfid SCN logo laadnet grijs
Artikelnummer: 26684784
Fabrikantnummer: 8721521014568