Alfen Laadstation eve single pro-line cable 3-fase 11KW rfid laadnet (excl.kabel) - 8720836383802
Artikelnummer: 25816150 | Fabrikantnummer: 8720836383802
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Specificaties
| Klasse |
Laadstations
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALFEN
Toon alle producten van ALFEN |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Slagvastheid | IK10 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Frequentie | 50 Hz |
| Hoogte | 370 mm |
| Aantal laadunits | 1 |
| Met energiemeter | Ja |
| Nom. aansluitvermogen | 11 kW |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Max. vermogen per laadpunt | 11 kW |
| Aantal aardlekautomaten type B | 1 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Ingangsspanning | 380 - 400 V |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Ja |
| Met sleutelschakelaar | Nee |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) versie | 2.0 |
| Plug and charge (ISO 15118) | Nee |
| Met MID-compatibele energiemeter | Ja |
| Statisch belastingmanagement geïntegreerd | Nee |
| Geschikt voor dynamisch belastingmanagement | Nee |
| Conform de kalibratiewet | Nee |
| Export van oplaadlogs | Nee |
| Bediening en configuratie per app | Ja |
| UNSPSC Code | 39121300 |
| Met geïntegreerde RFID-kaartlezer | Ja |
| Backend meegeleverd | Ja |
| Laadkabel permanent vergrendelbaar op laadapparaat | Ja |
| Geschikt voor netwerken als master | Nee |
| Geschikt voor netwerken als uitbreiding | Nee |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 6 - 10 mm² |
| Categorieën |
Alfen
Laadpalen |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Alfen Laadstation eve single pro-line cable 3-fase 11KW rfid laadnet (excl.kabel)
Alfen Laadstation eve single pro-line cable 3-fase 11KW rfid laadnet (excl.kabel)
Alfen Laadstation eve single pro-line cable 3-fase 11KW rfid laadnet (excl.kabel)
Alfen Laadstation eve single pro-line cable 3-fase 11KW rfid laadnet (excl.kabel)
Artikelnummer: 23828446
Fabrikantnummer: GS8720836371861
Huidige product
Alfen Laadstation eve single pro-line cable 3-fase 11KW rfid laadnet (excl.kabel)
Artikelnummer: 25816150
Fabrikantnummer: 8720836383802