Allure SCELTA TOP E27 - A30030
Artikelnummer: 23641798 | Fabrikantnummer: A30030 | EAN: 8720572480308
Omschrijving
Allure SCELTA straat- en pleinverlichtingsarm., lichtkleur overig, behuizing zwart, slagvastheid IK00, opzet, geschikt voor topmaat 60mm, geschikt voor lampvermogen 150W, beschermingsgraad (IP) IP65, beschermingsklasse I, voorschakelapparaat niet noodzakelijk, nom. spanning 220 - 240V,
Het productnummer van de fabrikant is A30030. Het EAN nummer is 8720572480308. Het interne artikelnummer is 23641798.
Aanvullende informatie
A30030 Scelta opzet armatuur e27 Buitenarmatuur armatuur top 60 mm IP65
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Allure
Specificaties
| Klasse |
Straat- en pleinverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Allure
Toon alle producten van Allure |
| Serie |
SCELTA
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtbron | Nee |
| Lamphouder | E27 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Breedte | 700 mm |
| Hoogte/diepte | 570 mm |
| Lamptype | Overig |
| Met radiosturing | Nee |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Met programmagestuurde lichtregeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 700 mm |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Ingebouwde batterij | Nee |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Geschikt voor topmaat | 60 - 60 mm |
| Geschikt voor lampvermogen | 150 - 150 W |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Geleiderdoorsnede | 0.75 mm² |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Dimmen D4i | Nee |
| Op zonne-energie | Nee |
| Met geïntegreerd PV-paneel | Nee |
| Geschikt voor off-grid voedingssysteem | Nee |
| Zhaga-D4i gecertificeerd | Nee |
| Montagewijze | Opzetmontage |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Categorieën |
Straat en pleinverlichting
Armaturen |
Huidige product