ALP Retroline Easy fit for veko PNR old 850 30D em - 1336451311
Artikelnummer: 22701705 | Fabrikantnummer: 1336451311 | EAN: 8720094412344
Het productnummer van de fabrikant is 1336451311. Het EAN nummer is 8720094412344. Het interne artikelnummer is 22701705.
Kleurtemperatuur
Retrofit oplossing geschikt voor lijnverlichting VEKO serie P van 1989 tot 2003, 30 graden 9050 lumen-cct 5000, met noodverlichting 3 uur
| Klasse |
Basisunit voor lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Retroline
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Breedte | 65 mm |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 45 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Lengte | 1530 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Max. systeemvermogen | 60 W |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Soort bedrading | Eindig |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Lichtverdeler | Focuslens |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM2 |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Geschikt voor lampvermogen | 32 - 60 W |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Kleurtemperatuur | 2800 - 3200 K |
| Vermogensfactor | 98 |
| Nom. stroom | 250 - 275 mA |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Stralingshoek | 21-40° - Mediumstralend |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 22701705
Fabrikantnummer: 1336451311