ALP Alp Easy Fit Montage Rail Easy fit montage rail 1bu 7-polig 1437MM - 0600002211
Artikelnummer: 23432343 | Fabrikantnummer: 0600002211 | EAN: 8720094411545
Het productnummer van de fabrikant is 0600002211. Het EAN nummer is 8720094411545. Het interne artikelnummer is 23432343.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit Montage Rail
Toon alle producten in deze serie |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Met bedrading | Ja |
| Doorsnede bedradingsaders | 2.5 mm² |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Ja |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| TL-lampvermogen basisunit | 58 W |
| Aantal aders bedrading | 7 |
| Lengte | 1437 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Model | 1 basisunit |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23432343
Fabrikantnummer: 0600002211