ALP Alp Easy Fit Montagerail Easy fit montagerail 2874MM 2bu 7-draads - 0600003211
Artikelnummer: 23432347 | Fabrikantnummer: 0600003211 | EAN: 8720094411569
Het productnummer van de fabrikant is 0600003211. Het EAN nummer is 8720094411569. Het interne artikelnummer is 23432347.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit Montagerail
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsklasse | I |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Ja |
| Breedte | 65 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Met bedrading | Ja |
| Doorsnede bedradingsaders | 2.5 mm² |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Ja |
| Uitvoering | 2 basisunits |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| TL-lampvermogen basisunit | 58 W |
| Aantal aders bedrading | 7 |
| Lengte | 2874 mm |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23432347
Fabrikantnummer: 0600003211