ALP Alp Easy Fit Eindstuk Easy fit eindstuk 25CM - 0600100011
Artikelnummer: 23432349 | Fabrikantnummer: 0600100011 | EAN: 8720094411606
Het productnummer van de fabrikant is 0600100011. Het EAN nummer is 8720094411606. Het interne artikelnummer is 23432349.
Alp Easy Fit eindstuk voor nieuwe lijnverlichting.
| Klasse |
Draagprofiel lichtlijnsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit Eindstuk
Toon alle producten in deze serie |
| Elektrische aansluiting met connectorsysteem | Nee |
| Lengte | 200 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 64 mm |
| Hoogte | 45 mm |
| Geschikt voor kabelgoot | Nee |
| Variabele bevestigingsafstand basisunits | Nee |
| Met kabelgoot | Nee |
| Geïntegreerde elektro mechanische koppeling | Nee |
| Met bedrading | Nee |
| Model | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | Geen |
| Categorieën |
Lichtlijnsystemen
Armaturen |
Artikelnummer: 23432349
Fabrikantnummer: 0600100011