ALP Alp Easy Fit Easy fit plastic afdekking - 0600500011
Artikelnummer: 23432340 | Fabrikantnummer: 0600500011 | EAN: 8720094411682
Het productnummer van de fabrikant is 0600500011. Het EAN nummer is 8720094411682. Het interne artikelnummer is 23432340.
Alp Easy Fit kunststof blindplaat voor nieuwe lijnverlichting.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ALP
Toon alle producten van ALP |
| Serie |
Alp Easy Fit
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 65 mm |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Hoogte | 8 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Ja |
| Type toebehoren/onderdelen | Blindkap |
| Lengte | 1437 mm |
| Categorieën | Armaturen |